Przedszkolak bezpieczny w sieci
7.02, w Dniu Bezpiecznego Internetu, dzieci w naszym przedszkolu rozmawiały o Internecie oraz niebezpiecznych sytuacjach, jakie czyhają na każdego użytkownika sieci. Panterki dowiedziały się, że wirusy unoszą się nie tylko w powietrzu, ale i w cyberprzestrzeni. Pandy zaprosiły do siebie grupę Żabek na spotkanie ze specjalistką do spraw cyberbezpieczeństwa, by …
