Przywitanie Wiosny!
"Tam daleko, gdzie wysoka sosna, maszeruje drogą mała Wiosna..." We wtorek, zaraz po śniadaniu, każda grupa przeczytała list od Wiosny, z zaproszeniem na wiosenne przedstawienie. W wykonaniu artystów z grupy Groszków, przygotowanych pod kierunkiem Pani Ilony i Pani Asi, usłyszeliśmy wiosenne wierszyki i piosenki. Aktorzy mieli na sobie kolorowe, teatralne …
