Spotkania z biblioteką
Ósmego października, w ramach rozwijania kompetencji czytelniczych oraz kształtowania zainteresowań literackich, dzieci z grupy "Kotki" i "Motylki" uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną na Księżu Małym. Podczas spotkania starszaki wysłuchały opowiadania o tematyce jesiennej, które stanowiło doskonałe …






