Pierwszy dzień wiosny
21 marca dzieci uroczyście i radośnie przywitały WIOSNĘ. Wszystkie grupy wykonały Eko-Marzanny, które zostały zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola. Dzieci z grupy "Groszki" przygotowały występ-teatrzyk "Żegnaj Zimo, Witaj Wiosno", który zaprezentowały pozostałym przedszkolakom. Wiosna na dobre zagościła w naszym przedszkolu!
