Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy ekologicznie i na sportowo. Stanowiska zlokalizowane w różnych częściach placu zabaw, zachęcały do wzięcia udziału w ciekawych konkurencjach: sportowych i zręcznościowych. W drugiej części obchodów, każda grupa zaprezentowała się podczas Przeglądu Piosenki Ekologicznej. Słuchając o Ziemi, tęczy i zielonej łące, mogliśmy sobie przypomnieć o …

