23 kwietnia dzieci z grupy Motylki brały udział w zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 46. Obejrzały teatrzyk kamishibai "Szukając Marudka" i poznały wiele książek o zwierzętach. Zajęcia w bibliotece zachęciły naszych przedszkolaków do systematycznego korzystania z jej zasobów.
Z wizytą w bibliotece








