Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy ekologicznie i na sportowo. Stanowiska zlokalizowane w różnych częściach placu zabaw, zachęcały do wzięcia udziału w ciekawych konkurencjach: sportowych i zręcznościowych. W drugiej części obchodów, każda grupa zaprezentowała się podczas Przeglądu Piosenki Ekologicznej. Słuchając o Ziemi, tęczy i zielonej łące, mogliśmy sobie przypomnieć o tym, co dla naszej planety najważniejsze. Efektem działań każdej z grup przy stoisku z rolkami po papierze toaletowym, jest długi wąż, który teraz rozwesela hol naszego przedszkola. Na wyjątkowy w tym dniu obiad, Panie Kucharki przygotowały dla wszystkich pyszne naleśniki z polewą i owocami oraz tosty. To był naprawdę wspaniały, pełen wrażeń, wesoły dzień!