Zdjęcia przedstawiają festyn w ogrodzie przedszkolnym. Na pierwszym zdjęciu od góry namiot, grupa dzieci i dorosłych, wśród mydlanych baniek. Na drugim, widziany z góry jasny namiot, dwa stoliki i grupa ludzi. Na trzecim zdjęciu dzieci mają malowane twarze, siedząc na jasnych ławkach wokół stołu. Twarze malują dorosłe kobiety. Na pierwszym zdjęciu u dołu zielony stół w otwartym, jasnym namiocie. Za stołem panie częstujące posiłkiem podchodzących ludzi. Na drugim zdjęciu u dołu widok dmuchanej zjeżdżalni, w kierunku której idą dzieci. Przed zjeżdżalnią stoi grupa oczekujących. Na trzecim zdjęciu u dołu pani z długimi rudymi włosami, związanymi w koński ogon, czesze siedzącą przed nią na małym krześle dziewczynkę. W tle inne osoby.

24 maja odbył się FESTYN z okazji święta naszych Rodziców. Animacje, dmuchańce, paczki szczęścia, stoiska z tatuażami, warkoczykami i malowaniem twarzy, sprawiły, że wszyscy mogli się odprężyć oraz pobawić w gronie koleżanek, i kolegów z przedszkola. Panie z kuchni przygotowały wspaniałą zupę gulaszową i chleb ze smalcem, a nasi Rodzice – przepyszne słodkości. Uroczyste obchody Dnia Rodziny otworzyły występy artystyczne każdej grupy. Przy dźwiękach piosenek, tańców i słowach wierszy, na pewno wielu Rodziców bardzo się wzruszyło… Życzymy wszystkim Mamom i Tatusiom radości ze swoich dzieci oraz pięknych, rodzinnych chwil w rodzinnym gronie!