Grupa dzieci wraz z trzema paniami stoi na tle zabytkowych pociągów i niebieskiego nieba. W dolnym planie widać tory kolejowe i szary chodnik. Dzieci patrzą w stronę obiektywu, mrużąc oczy ze względu na duże nasłonecznienie.

Sezon wycieczkowy w naszym przedszkolu trwa w najlepsze! We wtorek grupa Panterek udała się do Jaworzyny Śląskiej, by zwiedzić Muzeum Kolejnictwa oraz udać się w podróż zabytkowym pociągiem. Każdy miał możliwość wejścia do dwóch niejeżdżących już wagonów i wysłuchania odgłosów lokomotywy, a przed podróżą otrzymaliśmy bardzo stare bilety.