Dzieci ubrane w czarne stroje z wizerunkami kotków na koszulkach, śpiewają, stojąc z uniesionymi na wysokość pasa rączkami. Dzieci stoją w rzędzie, na ciemnozielonym pasie. W tle dekoracja przedstawiająca dwa siedzące na płotach, czarno-pomarańczowe koty.

W piątek, 10 maja, Pani Dyrektor pasowała na Przedszkolaków kolejną grupę maluszków. Kotki pokonały tremę i brawurowo zaprezentowały się przed widownią pełną gości. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej miłej uroczystości i witamy grupę Kotków w gronie prawdziwych Przedszkolaków!

Dzieci ubrane na czarno oraz dorosła kobieta w jasnej bluzce z prawej strony, kucają. Naśladują śpiące kotki. W tle dekoracja przedstawiająca dwa koty, siedzące na płotach. Przed kucającymi dziećmi zielone woreczki gimnastyczne.