Na 1. zdjęciu 23 dzieci stoi dookoła złączonych stolików. Przyklejają kolorową bibułę. Obok dzieci stoi dorosła kobieta. Na 2. zdjęciu dzieci trzymają w górze rybki z papierowych worków, zrobione w trakcie zajęć. Rybki mają ogony z bibuły w żółtym, czerwonym i pomarańczowym kolorze. Na 3. zdjęciu dzieci stoją dookoła stolików i malują wałkami wodę łącząc kolor ciemno niebieski, jasnoniebieski i biały. Na 4. zdjęciu dzieci stemplują bokiem walka kolorowe kółka na namalowanej wodzie.

U Motylków odbyły się warsztaty prowadzone przez Tekturowo. W atmosferze wspaniałej zabawy, wszyscy malowali, naklejali, ozdabiali, ucząc się współpracy. Efektem wspólnych działań jest praca zatytułowana „Podwodny Świat”.