Na 1. zdjęciu wicedyrektor- Pani w długiej sukience w niebiesko-białe wzory pasuje dziewczynkę na przedszkolaka- kładąc jej na ramieniu niebieską kredkę. Na 2. zdjęciu stoi grupa 24 dzieci ubranych w jednakowe koszulki. Za dziećmi stoją 4 nauczycielki. Na 3. zdjęciu grupa dzieci w jednakowych białych koszulkach stoi podczas występu. 4. zdjęcie przedstawia 2 skrzyżowane niebieskie kredki z motylkami jako akcesoria do pasowania.

Dzieci z grupy Motylki zostały już oficjalnie PRZEDSZKOLAKAMI! Uroczystość rozpoczęła się prezentacją programu artystycznego, po której każdy cierpliwie czekał na moment pasowania. Z tej okazji rodzice przygotowali dla całej grupy wspaniałą niespodziankę: bilety na warsztaty pt. „Podwodny Świat”, które poprowadzi firma Tekturowo. Gratulujemy Motylkom tego wielkiego wydarzenia!

Na 1. zdjęciu dzieci tańczą z kolorowymi chustkami. Na 2. zdjęciu są niebieskie zaproszenia z motywem podwodny świat- rybki i treść zaproszenia na warsztaty. Na 3. zdjęciu dzieci stoją obok siebie podczas systemu. Ubrane w jednakowe białe koszulki z motylkiem. Dziewczynki w czerwonych spódniczkach, chłopcy w ciemnych spodniach.