Na 1. zdjęciu dzieci są w szklarni, w dłoniach trzymają sadzonki roślin. Na 2. zdjęciu dzieci są na spacerze, w ręku trzymają papierowe kwiaty. Na 3. zdjęciu widać kukły Marzanny, natomiast dzieci schowały się za żywopłotem Na 4. zdjęciu dzieci są na terenie przedszkolnego ogrodu. Stoją i wysoko podnoszą swoje wiosenne chorągiewki.
Powitanie Wiosny

21 marca przedszkolaki wyruszyły na spotkanie z Wiosną. Dzieci przygotowały kolorowe chorągiewki i udały się na spacer wokół przedszkola. Starszakom udało się nawet odwiedzić szklarnię na naszym osiedlu. Wyprawom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Oby złote promienie towarzyszyły nam jak najdłużej, a zimowe temperatury powróciły dopiero za rok!

Na 1. zdjęciu dzieci na zewnątrz przedszkola idą parami i trzymają kolorowe obrazki.
Na 2. zdjęciu dzieci wychodzą z budynku przedszkola, trzymają wiosenne chorągiewki.
Na 3. zdjęciu dzieci stoją przed krzakiem forsycji, trzymają wiosenne chorągiewki.
Na 4. zdjęciu dzieci na wiosennym spacerze przed blokiem mieszkalnym na osiedlu.

Na 1. zdjęciu  dzieci są w szklarni, w dłoniach trzymają sadzonki roślin.Na 2.  zdjęciu dzieci są na spacerze, w ręku trzymają papierowe kwiaty.
Na 3. zdjęciu widać kukły Marzanny, natomiast dzieci schowały się za żywopłotem
Powitanie Wiosny