Na zdjęciu stoły przykryte folią malarską, z ustawionymi na nich otwartymi kartonikami, do których dzieci wkładają pomalowane przez siebie świąteczne figurki. Dzieci siedzą pochylone nad stołami w zielono-czerwonych czapkach elfów, malując farbami figurki. Dwie dorosłe osoby w przebraniach elfów podchodzą do dzieci. W tle choinki z kartonu.

Niedawno odwiedziły nas Elfy. Przybyły prosto od Św. Mikołaja, by przygotować z nami ozdobne figurki na choinkę, malowane farbami i posypane brokatem. Zawieszki mogliśmy zabrać do domu, ale zanim wyszliśmy z sali z pudełkami pełnymi kolorowych pamiątek, spotkaliśmy jeszcze wesołego bałwana, Olafa! Dziękujemy Tacie z Rady Rodziców za zaproszenie Elfów i Olafa do naszego przedszkola!