Na zdjęciu statuetka za I miejsce przedstawiająca "Małego Księcia" . W tle torba papierowa z biało-czerwonym kotylionem

 

„MOJA OJCZYZNA” – to już dobrze Państwu znana nazwa konkursu organizowanego w naszym Przedszkolu .

W tym roku zaproszenie przyjęły  Przedszkole nr 41,Przedszkole nr 35, Przedszkole nr 52, Przedszkole nr 80, Przedszkole nr 108. Nasze Przedszkole reprezentowały „ Groszki „ pod  czujnym okiem Pani Joanny Kohyt. Wydarzenie rozpoczęło się  Hymnem zaśpiewanym przez 5 letniego  Mateusza oraz Tańcem dzieci z grupy „Panterki”  przygotowanym przez Panią Monikę Jeszke. Wszystkie grupy wystąpiły na wysokim poziomie co zaowocowało aż trzema I miejscami oraz 3 wyróżnieniami. Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY i zapraszamy w przyszłym Roku . Specjalne podziękowania składamy Panu Markowi Żółkowskiemu, któremu zawdzięczamy całą oprawę muzyczno-techniczną oraz Pani Fotograf Ewie Lachowicz za zrobienie pięknych zdjęć i filmów z tej uroczystości.